Adam Group, işletmelere özel yazılım çözümleri sağlamak amacıyla 2014 yılında kuruldu. Deneyimli geliştiricilerden oluşan ekibimiz, eğitim, gayrimenkul, e-ticaret ve sağlık.

Müşterilerimizin her birinin benzersiz ihtiyaçlarını anlama ve beklentilerini aşan bir ürün sunma becerimizle gurur duyuyoruz. Nihai hedefimiz, müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırarak ve iyileştirerek hayatlarını kolaylaştırmaktır. onların alt çizgisi.

Dünyaya ulaşmanızı kolaylaştırmak ve size zaman kazandırmak için buradayız.

Adam Group, işletmelere özel ürünler sunmak amacıyla 2014 yılında kuruldu...

X

Adam Group, işletmelere özel yazılım çözümleri sağlamak amacıyla 2014 yılında kuruldu. Deneyimli geliştiricilerden oluşan ekibimiz, eğitim, emlak, e-ticaret, ve sağlık.

Müşterilerimizin her birinin benzersiz ihtiyaçlarını anlama ve beklentilerini aşan bir ürün sunma becerimizle gurur duyuyoruz. Nihai hedefimiz, müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırarak hayatlarını kolaylaştırmaktır. ve alt çizgilerini iyileştirmek.

Sistemlerimiz

ADAM GAYRİMENKUL, emlak şirketlerine tüm iş varlıklarını arşivlemek, yönetmek ve değerlendirmek için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan, devrim niteliğinde, kullanımı kolay bir sistemdir.

Kendi e-ticaretinizi yürütme konusundaki kararınız, artık maruz kalacağınız ve toplu olarak yönetilebileceğiniz pazar türlerini tanımlar. Belirli ürün türlerini kolayca tanıtın, depolamayı planlayın ve rekabette öne çıkın - hepsi bir arada mağaza platformu bu, bir satıcı olarak rekabette öne çıkmanızı sağlar.

Adam medikal sistemi, kliniklerin sıralarını düzenlemeleri ve tüm hasta verilerini tek bir tıklamayla arşivlemeleri için tek bir pano sistemi sağlar.

KERN okul yönetim sistemi, okulların her düzeydeki günlük operasyonlarını yönetmelerine yardımcı olur, çocuklarının yaşamlarında ve eğitimlerinde daha fazla şeffaflığa değer veren öğretmenleri ve ebeveynleri güçlendirir, çok çeşitli varlıklara erişimi olan bir sistemdir. önce toplandı.

tek fiyat herkese uyar

ADAM GAYRİMENKUL, emlak şirketlerine ihtiyaç duydukları araçları sağlayan, devrim niteliğinde, kullanımı kolay bir sistemdir...

Kendi e-ticaretinizi yürütme konusundaki kararınız, artık maruz kalacağınız ve girebileceğiniz pazar türlerini tanımlar...

Adam medikal sistemi, kliniklerin sıralarını düzenlemeleri ve arşivlemeleri için tek bir pano sistemi sağlar...

KERN okul yönetim sistemi, okulların her düzeydeki günlük operasyonlarını yönetmelerine yardımcı olur, yetki verir...

Hizmetlerimiz

HASAN AL-KHABBAZ

H&K Enterprises CEO'su

tasarımınız yaratıcı ve işiniz harika....
Teşekkürler Adam ICT.

Nidal AL-sibai

basco Vanity CEO'su

Kendi yetkinliğinde lider bir şirket,
Zamanlama ve mükemmel müşteri desteği konusundaki titizliği .... Teşekkürler Adam ICT.

Yousef

WIAM CEO'su

yaratıcı tasarım ve şaşırtıcı çalışma
Teşekkürler Adam ICT.

Mohammad AL-shaar

NOOR ALSHAM ORG. CEO'su

çalışmamız harika bir performans ve harika bir sonuçla tamamlandı,
Teşekkürler Adam Ict.

acentelerimiz

UMMAN SULTANLIĞI

suudi arabistan